Granby Little LeagueP.O. Box 115Granby, CT 06035

Home
 
My my My my
 
 
 
 
 
 

 
Aprroved Volunteers
As of 5/23/19
 
Name
ALEXANDER, JOSH AARON
ANDERSON, CHENOA NOEL
ANDERSON, DAVID ERROL
ANTHONY, JOHN A.
AUSTIN, JR, BRIAN SMITH
BARRETT, KRISTIN RENE
BAVARO, EMILY GRACE
BAVARO, JESSE MICHAEL
BEDNARZ, BRIAN THOMAS
BENOIT, DOUGLAS C.
BERBERIAN, DAVID A.
BETTS, KEVIN RICHARD
BETTS, MARISA JESSICA
BEVINS, KRISTA LYNN
BISSELL, STEVEN R.
BLANEY, JEFFREY P.
BORDONARO, JOSEPH S.
BOWMAN, MELISSA MAE
BRADY, MATTHEW LESLIE
BRISSETTE, MATT A.
BRISTOL, STACY ANN
BRISTOL, TODD MICHAEL
BURNS, ANDREA MARY
BURNS, JARED MALANSON
CALDWELL, JAMES KENNETH
CANFIELD, NANCY J.
CASTLE, JEFFREY RALPH
CERNAK, ERIC CHARLES
CLARK, JOHN JOSEPH
CLEMENS, KEVIN SCOTT
CLEMENS, SHERRY LYNN
CONKLIN, TIMOTHY CHARLES
CONNOLE, KATHERINE ORESTA
COONS, ROBERT J.
COPSON, CHARLES EDWARD
COTE, ELIZABETH LEE
COWLES-GENTILE, SARAH S.
CUTLER, ALLAN K.
CUTLER, JOANNE ELIZABETH
DARLING, CHESTER PAUL
DESIMONE, DANIEL BRIAN
DESIMONE, DAVID RONALD
DESIMONE, TANYA LEE
DESROCHER, KEVIN MICHEAL
DEVANE, JILL EILEEN
DIMEO, JASON T.
DION, GREGORY KENNETH
DLUGOLENSKI, MARC EDWARD
DUVAL, MICHAEL ZECHARIAH
EDGAR, ALEXANDER HENRY
EHRENWERTH, ANGELA ELIZABETH
EHRENWERTH, COREY ALAN
ELLROD, ANDREW MCLAIN
FEROLANO, DANIEL CHRISTOPHER
FILLMORE, ANGEL C.
FILLMORE, SCOTT A.
FLANAGAN, LIAM PHILIP
FORNERIS, MATTHEW JOSEPH
FORNEY, SHELTON BATAE
FORTIER, KARL MICHAEL
FORTIER, KELLY ANN
FORTIER, MATTHEW MICHAEL
FREEMAN, BRANDON DAVIS
FREEMAN, KELLY E.
FRITH, DAVID EDWARD
GARCIA, GINA MARIE
GENTILE, JONATHAN D.
GEORGE, KELLY ANN
GORMAN, JENNIFER WELLS
GRONNINGSATER, DAVID MARCUS
GRONNINGSATER, JAMIE MARIE
GROSSMAN, BILL PAUL
GUILMARTIN, WAYNE ROBERT
GUINAZU, CELESTE MARIE
HALLAM, WILLIAM GEORGE
HASSETT, KEVIN JOSEPH
HAYES, ROBERT JOHN
HAZEN, ROBERT TRACEY
HECHT, JEFFERY D.
HEITMAN, DEANNE MARIE
HELLER, BETHANY MICHELLE
HELLER, CHRISTOPHER
HOLCOMB, PAUL ANDREW
HOUGHTON, DAVID ALLEN
JENSEN, JOCELYN ROSINSKI
JONES, NICHOLAS JAMES
KACZKA, DEVON JO
KLEIN, TODD JEREMY
KLEINMAN, BRIAN MORRIS
LAING, JASON A.
LAMB, KORI BETH
LANG, THELMA LOUISE
LEENDERS, JASON MICHAEL
LENGYEL, ROBERT CHARLES
LEWIS, JEREMY
LLOYD, CRAIG ALBERT
LOGIE, KRISTY ANN
LOMBARDO, BRIAN PAUL
LORDEN, TIMOTHY EARL
LOWMAN, BRETT HENRY
LYNCH, PATRICK VINCENT
MADDEN, MICHAEL JOSEPH
MAGENNIS, SCOTT MICHAEL
MALONE, URSZULA
MARKHAM, TODD A.
MARZI, BRIAN RICHARD
MAY, TIMOTHY LLOYD
MAZZAFERRO, DAVID JOHN
MCGAUGHEY, CAITLIN
MCKAY, TIMOTHY ROBERT
MCKEEN, RYAN CHARLES
MCPHERSON, DONALD JAMES
MELE, CHRISTOPHER LEE
MELE, DAWN MARIE
MELE, LEO HAROLD
MOCARSKY, RORY
MONEGAN, DEREK DALE
MOREAU, BRYAN JOSEPH
MORIZIO, MICHAEL EDWARD
MULLANE, DENNIS FARRELL
NELSON, CARLTON JOHN
NOTIS, ALEXANDER JACOB
NOWAK, LUKE
NOWAK, LUKE
O'CONNOR, CARLY J.
OLER, NEIL C.
OLIVER, WALTER FRANCIS
PAINE, CHERYL CARBONELL
PERRY, CHRISTOPHER MARTIN
PERRY, MORGAN EILEEN
PETERS, MATTHEW MERRILL
PEVERLY, BRIAN RALPH
POKALA, VAMSI
POMPONI, SARA HORESCO
POPELLA, DAMON ROBERT
QUAGLIROLI, DAVID J.
QUALKENBUSH-SPURLOCK, LEORI SHAI
REILLY, DANIEL FRANCIS
REITER, JOHN KARL
REITER, JULIE ANN
REYNOLDS, NATHAN BRYAN
ROMAN, GARRY LEE
ROMAN, KIM SUZANNE
RUSSO, JOHN M.
RYAN, MATTHEW LUC
RYAN, NICHOLAS MATTHEW
SANDORA, KIM ANN
SANTA, BRIAN JOSEPH
SANTA, CHRISTINE MARIE
SANTASIERE, KRISTINA MARIE
SANTASIERE, RICK WILLIAM
SANTY, DONNA MARIE
SANTY, STEPHEN MICHAEL
SCHANTZ, CORY HOWARD
SCHMUTZ, BRYAN PAUL
SIMARD, STEPHEN MATTHEW
SMITH, JACQUELINE P.
SPENCER, SCOTT KERWIN
STICKELS, ROBERT KEITH
STUPIENSKI, DUANE ROBERT
STURTEVANT, HAZEN
TECLAW, GREG S.
TETREAULT, STEPHANIE ANNE
THOMSEN, DANIEL AAGE
TOMASINO, BRIAN QUINN
VAN ALLEN, DEREK
VAN NEIL, ALICIA J.
VANNEIL, GLENN WILLIAM
VARRIALE, KEITH MICHAEL
WAITE, DANIELLE NICOLE
WAITE, GREGG WALTER
WALLACE, ANDREW ROBERT
WILLERTON, LAUREN GROSS
WILLERTON, TIMOTHY MONROE
WOOD, JAMES LESLIE
WRABEL, JAMES GREGORY
WUTKA, ROBERT TODD
XAYACHACK, RANDALL BOUALAY